Biyografi

İnstagram Fenomeni Gönül Şahan Kimdir?

Sosyal medya platformunda birçok uygulamada ünlü olan ve karı koca aile hayatını kısa videolar çekerek takipçilerine keyifli dakikalar yaratan Şahangiller ailesi olarak sosyal medyada özellikle instgramda ve vine uygulamasında oldukça popüler bir aile olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle aile ilişkilerine ve aile hayatına dikkat çeken Gönül Şahan ailesi çok sevilen ve takip edilen fenomenler olarak biliniyor.

Birçok internet fenomeninin ünlü olurken desteğini aldıklarını her defasında dile getiren Şahangiller ailesi oldukça seviliyor. Yaşam tarzı gayet mütevazı olan Şahangiller ailesi kadın erkek ilişkilerini birebir yansıtan bir çift. Gönül Şahan Ankara’da eğitim almış üniversite tanışmış ve eşiyle o zaman evlenmiş mutlu bir fenomendir.

Gönül Şahan Hayatı Ve Yaşamı

Oyunculuğu ön planda tutan Gönül Şahan her videoyu doğal ve kültürel yapıya uygun çekerek paylaşım yapıyor. Kısa kısa videolar çekerek sevenlerine izleten ve günden güne büyüyerek popülerliğe ulaşan Gönül Şahan 6 saniyelik bir video ile meşhur olduklarının altını çiziyor. Karı koca hayatının olumlu olumsuz harmanlanmış halini 6 saniyeye çeken ve paylaşan çiftin İnstgram ve tüm sosyal medya platformlarında ünlü fenomen olduklarını söyleyebiliriz.

Gönül Şahan mütevazı bir yaşam tarzı olan takipçileri genç ve orta yaşlı kesim tarafından ilgiyle takip edilen bir kişi. Takipçi sayısı günden güne yükselen Gönül Şahan mevcut takipçi sayısı 220 bine yakın yüksek bir orana sahip.

Şahangiller Ailesi Ve Paylaşımları

Şahangiller ailesi olarak dünya çapında izlenme rekorları kıran videoların yaratıcısı Emrah Şahan ve Gönül Şahan birde çocukları bulunuyor. Günlük yaşamış olduğu tüm olayları etkili bir şekilde takipçilerine sunan ve keyifli zamanları yaşamanıza olanak sağlayan çift yeni gelen proje teklifleri üzerinde çalışıyor.

Birçok başarılı işe imza atmış Şahangiller ailesi olarak sosyal medyada vine ve İnstgram mecrasında günden güne daha çok kişiye ulaşacakları görülüyor. Genç ve yetenekli Şahangiller ailesine birçok alanda teklif geldiğini söyleyebiliriz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet kullanımı günden güne çoğalarak sosyal medyanın önemi artmıştır. Takipçi sayısı artık günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds