Ayşegül Akdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ayşegül Akdemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşegül Akdemir’den söz edeceğiz.

Ayşegül Akdemir Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Ayşegül Akdemir Şahin’dir. 23 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ayşegül Akdemir, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde tamamlamıştır. Ayrıca İstanbul Akademi Sanat Merkezi’nde Dekor-Sanat üzerine eğitimler almıştır. Tiyatro eğitimlerini, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Ayşegül Akdemir, sonrasında BKM sınavlarını kazanıp atölyede yer almıştır. 2014 yılında Güldür Güldür adlı programda Dilek karakterine hayat veren Ayşegül Akdemir, aynı yıl Gökhan Şahin ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Kemal adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ozan Dağgez Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayşegül Akdemir 1.65 cm boyundadır ve 47 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşegül Akdemir, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayşegül Akdemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Sunucusu Emrah Çakmak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Ayşegül Akdemir ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşegül Akdemir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayşegül Akdemir Gökhan Şahin Hamdi Kahraman Zeynep Koçak Derya Karadaş Gülsüm Alkan Neşe Sayles Ayça Erturan Ayşegül Yılmaz, ayşegül akdemir aslen nereli, ayşegül akdemir boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi