Kim Hyun-a Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Kim Hyun-a kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kim Hyun-a’dan söz edeceğiz.

Kim Hyun-a Kimdir?

  • Şarkıcı

Doğum adı Kim Hyun Ah olan sanatçı 6 Haziran 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre burcu ikizlerdir. Boyu 164 cm iken kilosu 44 kg’dir. Güney Kore asıllı solo şarkıcısı Cube Entertainment çatısı altında yer almaktadır. Geçmişte dağılan Wonder Girls ve 4Minute isimli iki grubun da eski üyesidir. HyunA 7 yaşındayken oyuncu olmak adına 50’den fazla seçmeye katılmış fakat hepsinde başarısız olmuştur. Lise hayatında dikkatini çeken dans ile oyunculuğun yerini dansın almasıyla JYP Entertainment tarafından seçilmiştir. HyunA’nın anne ve babası boşanmışken kendisinin iki küçük erkek kardeşi bulunmaktadır. En sevdiği hayvan beyaz fok balığıyken en sevdiği renkler kırmızı ve sarıdır. HyunA’nın yaptığı açıklamalara göre onun ideal erkeği kendisini tüm kusurlarıyla kabul edebilecek bir erkekmiş.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı Kim Hyun-a 1.64 m boyundadır ve 44 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kim Hyun-a, şarkıcılık kariyerine de devam etmektedir. Başarılı şarkıcı hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.