Biyografi

Iman Gadzhi Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Serveti?

Iman Gadzhi kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındandır, ne iş yapar, serveti. ne kadardır? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımız sizlere kısaca Iman Gadzhi’den söz edeceğiz.

Iman Gadzhi Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Iman Gadzhi, Rusya’nın Dağıstan Özerk Cumhuriyeti’ne bağlı Ogni kentinde doğmuştur. Kendisi tanınmış bir İngiliz işadamı, dijital pazarlamacı, YouTuber, web kameramanı, sosyal medya etkileyeni, içerik geliştirici ve girişimci olarak bilinir. İman, başarılı işleriyle tanınır. Genç yaşta popülerlik kazanmıştır. Ayrıca dijital pazarlamacı olarak çalışmaktadır. İman, IAG Media’yı kurmasıyla da tanınır. Kaynaklara göre, IAG Media, eğitim ve e-ticaret şirketlerine ödeme trafiği ve satış hunileri konularında yardımcı olur. Aynı zamanda bir YouTuber ve sosyal medya etkileyenidir. YouTube kanalında hızlı iş büyümesi ve girişimcilik hakkında videolar da paylaşmaktadır.

Iman Gadzhi Biyografisi

İman Gadzhi, 3 Ocak 2000 tarihinde Rusya’nın Dağıstan Özerk Cumhuriyeti’ne bağlı Ogni şehrinde doğdu. Hristiyan bir aileden gelmektedir. Gadzhi, hayat öyküsü Grow Your Agency’da belirtildiğine göre annesi tarafından büyütüldü. Kendisi annesine oldukça yakındır, çünkü annesinin her zaman yanında olduğunu belirtmektedir. İman Gadzhimagomedov doğum adıdır. Ailesiyle birlikte Londra’ya taşınmıştır. Gadzhi eğitimini lise safhasında bırakmıştır, lise terktir. Daha sonra profesyonel iş alanına odaklanmaya başlamış ve kısa süre içinde şöhrete kavuşmuştur. 1.77 m boyundadır ve 74 kilodur. 25 milyon dolar net servetinin olduğu belirtilmektedir. Natasha adında bir sevgilisinin olduğu bilinmektedir.

kaynak:

  • rightrasta.com, Iman Gadzhi, erişim tarihi: 3 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.