ABD-İsrail-CHP-İP-HDP Gizli Toplantısı

Kuşçubaşı Eşref isminde bir Twitter kullanıcısının ABD-İsrail-CHP-İYİ Parti ve HDP’nin çok gizli toplantısından bir şekilde bilgiler sızdırdığı ve bu bilgileri takipçileri ile paylaştığı görülüyor.

Kuşçubaşı Eşref, flooduna ”ABD heyeti Türkiye’ye geldikten sonra CHP, HDP, İP yetkilileri; İsrailli yetkililer, Türkiye’deki bazı araştırma şirketlerinin sahipleri, büyük ailelerin temsilcileri ile birlikte bir toplantı olmuştu. Engin Altay da toplantıya CHP adına katılan isimdi.” diyerekten başlıyor ve sonrasında olaylar gelişiyor.

Sonrasında gelişen olaylar, takipçilerin ilgisini o kadar çekmiş olacak ki retweetlerden de bu ilginin düzeyi anlaşılıyor.

Flooduna birbirinden ilginç anekdotlarla devam eden Kuşçubaşı Eşref, takipçilerini iyiden iyiye heyecanlandırıyor. Türlü raporlardan da söz eden Kuşçubaşı Eşref, toplantıda alınan kararları da nedenleri ile belirterek takipçilerinin aklından en ufak bir soru işareti bırakmıyor.

Toplantıya katılan büyük aile temsilcilerinden de bahseden Kuşçubaşı Eşref, toplantıda alınan ekonomik kararları da detaylı ve etraflıca ele alıyor.

Konuyu bir şekilde Mansur Yavaş’a bağlayan Kuşçubaşı Eşref, bir İsrailli yetkili ile Yavaş arasındaki ilişkiden de söz ediyor.

Toplantının tüm detaylarını anlatan ve hiçbir önemli ayrıntıyı kaçırmadan aktaran Kuşçubaşı Eşref’i unutmadan takdir etmek lazım. Müthiş bir zeka işi.

Kuşçubaşı Eşref’e bir kez daha hayran oluyoruz. Madde madde, satır satır ne söylenmişse kağıda kaleme gerek duymadan aktarıyor.

Kuşçubaşı Eşref, bazı terör olaylarının da Temmuz ayında yapılacağı kozmik bilgisini de alınan kararların maddeleri başlığında sıralıyor.

Kuşçubaşı Eşref, oynanan tüm planları deşifre etmekle kalmıyor üstüne bir de oyununuza oyun diyerek eşsiz bir kahramanlık sergiliyor.

”Milleti zor bir hafta bekliyor. Özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı istiyorlar. Umudumuzu öldürmek istiyorlar. Dik duracağız. Çok çalışacağız. Allah’tan yardım isteyeceğiz. Tek galip Allah’tır.” diyerek sözlerini noktalayan Kuşçubaşı Eşref, bütün sırrı bozarak bir kez daha kimin torunu olduğunu hatırlatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir