Aytaç Şaşmaz Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Başarılı dizilerden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz 1997 yılında İstanbul’da doğmuş büyümüş oyunculuk ve tiyatro eğitimi almış, düzgün fiziğiyle hayranları çok olan bir oyuncudur. İnstgram sayfasında 2 milyona yakın takipçisi olan yakışıklı oyuncu reyting rekorları kıran söz dizisinin başarılı oyuncusudur. 1.80 boyu olan 76 kiloya sahip başarılı oyuncunun en önemli özelliği yine çok sevilen ve başarılı oyuncu olan İsmail Ege Şaşmaz ‘ın kardeşi olmasıdır. Burcu Aslan olan genç oyuncu oldukça fit bir görüntüye sahip. Aslen Manisa ‘lı olan genç oyuncu halk tarafından çabuk sevildi.

İlginizi Çekebilir:  Asena Hotamış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aytaç Şaşmaz Eğitim Hayatı

Aytaç Şaşmaz lise yıllarında tiyatro ve oyunculuk yapmaya karar vermiştir. Aynı zamanda çok iyi gitar çalıp müzikle ilgilenen bir oyuncudur. Eğitimine ve kariyerine çok önem veren başarılı oyuncu ailesiyle birlikte yaşıyor. Müzikle ilgili eğitim alan Aytaç Şaşmaz aynı zamanda oyunculuk eğitimi de alıyor. Yakışıklı oyuncu genç kesim tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Aytaç Şaşmaz Özel Hayatı

Sosyal medya platformunda oldukça aktif olan genç oyuncunun sevgilisi yok. Genç kızların hayranlık duyduğu başarılı oyuncunun annesi İlknur Şaşmaz, babası Yaşar Şaşmaz ve abisi yine çok başarılı olan genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz‘dır.

İlginizi Çekebilir:  Elçin Avcı Uzun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler? Boyu?

Çok duyarlı bir yapıya sahip olan ünlü oyuncu sosyal projelerde yer almayı çok seviyor. Dedesinden yadigâr kalan at biniciliği sevilen oyuncunun en sevdiği hobi olarak öne çıkıyor. Gitar çalmayı çok seven başarılı oyuncu müzikle ilgileniyor.

Aytaç Şaşmaz Yer Aldığı TV projeleri

Reklam filmlerinin yine başarılı ismi olarak öne çıkan Aytaç Şaşmaz, ilk oyunculuk deneyimi kötü çocuk filmi ilk projesi olmuş. Tolga Sarıtaş ismiyle beraber çalışmış, Sonrasında yine çok teklif alan ünlü oyuncu Star TV ‘de yayınlanan ve bir kaç sezondur reyting rekorları kıran Söz dizisinin başarılı oyuncusu olarak dizide oynuyor.

İlginizi Çekebilir:  Tibet Tursun Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Asker dizisinde uzman çavuş Feyzullah karakterine can veren başarılı oyuncu kısa sürede Türk halkının gönlünde yer etmiş isimlerden olmayı başarmış bir isim. Birçok önemli isimle beraber aynı dizide rol alarak tecrübesine tecrübe katmış bir oyuncu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara