Bahar Şahin Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Televizyon dünyasının sevilen ve ilgi gören genç oyuncularından olan Bahar Şahin 26 Mayıs 1997 yılında doğmuştur. Aslen Artvinli bir Karadeniz kızı olan ünlü oyuncu Ankara’da dünyaya gelmiştir. Genç kesimin ilgi ile takip ettiği sosyal medya platformunda oldukça aktif olan genç oyuncunun 1 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

14 yaşında iken anne ve babasının boşanmasının ardından İstanbul’a yerleşme kararı almış, eğitim ve öğretim hayatına İstanbul’da devam etmiştir. Okulda birçok tiyatro etkinliğinde yer alan genç oyuncu bu etkinlikler sonrası oyunculuğu sever ve bu yönde eğitimler almak için adımlar atmıştır.

Bahar Şahin Hayatı

Bahar Şahin ilk olarak Fox TV ekranlarında oldukça sevilen O hayat benim dizisinde oynamıştır. Seyirci tarafından oldukça sevilen ve takip edilen ünlü oyuncu Ankara Altındağ tiyatro ekibinde oynamıştır. İstanbul’da bir akşam yemeğinde tesadüf eseri yapımcı Arzu Eğmir ile tanışıp dizinin kadrosuna dâhil olma şansı yakalamıştır.

Dergilere kapak olacak fotoğraflar çeken ve genellikle yanlız fotoğraflar paylaşan Sevenleri genç kesim tarafından ilgiyle takip edilen oyuncu sosyal medyada oldukça aktif. Boyu 1.65 olan genç oyuncunun kilosu 48 kilo zayıf ve fit görüntüsü ile öne çıkan bir model havasında olan Bahar Şahin çok sevilen bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Çok önemli usta oyuncularla birlikte aynı dizide rol alma şansı yakalayan ünlü oyuncunun sinema filmi de bulunuyor.

Bahar Şahin Yer Aldığı TV projeleri

2014 yılında hepimizin çok sevdiği O hayat benim dizisiyle tanıdığımız güzel oyuncunun TV projeleri oldukça başarılı geçmiştir. Pepe birlik zamanı, Oha diyorum, Kayıt dışı, Lise devriyesi gibi en çok izlenen ve reyting oranı yüksek dizilerde önemli usta oyuncularla birlikte oynamıştır. Sevgilisi olmayan genç oyuncu reklam teklifleri ve dizi teklifleri almaya devam ediyor.

Aynı zamanda eğitiminde oldukça önemli adımlar atan genç oyuncu birebir oyunculuk dersleri alarak deneyim kazanmak istediğini belirtmiştir. Son olarakta Kanal D ekranlarında Zalim İstanbul dizisinde Ceren isimli genç karakteri oynuyor. Geleceği parlak olan genç oyuncu bu dizide de üstün başarı performansı göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.