Baby Face Beauty

Günümüz teknolojisiyle iyice gelişen cilt bakım tekniklerinden biri de BabyFaceBeauty yöntemidir. Lazer teknoloji ile cildinizde gözle görülemeyen mikro kanallar açarak bakım, onarım ve yenileme sağlar.

İnce kırışıklıkları yok etme, cilt tonunu düzenleme ve cildin kaybettiği esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olmak gibi problemleriniz varsa uygulama sonrası olumlu sonuç alabileceğiniz bir lazer tekniktir.

Aynı zamanda BabyFaceBeauty1927nm Thulium, leke tedavisi ve cilt yenileme üzerine FDA onaylı lazer cihazıdır.

BabyFaceBeauty Cilt Bakımı Uygulaması

Cildin ihtiyaç tipine göre şekillenen bu özel bakımda, seçilecek özel ampuller ile cilde lazerle işlem uygulanır. BabyFaceBeautycilt bakımının diğer yöntemlere göre avantajlarından biri ise kısa süreli bir işlem olmasıdır. 7-10 dakikalık gibi kısa sürede yüzünüze gereken yenileme sağlanır ve eskinin izleri silinir.

İlginizi Çekebilir:  Lavman Reçetesiz Alınır mı? Nerede Satılır?

Hangi sebepten tedaviyi uygulayacaksanız ona göre de seans sayısı değişir. Ama genelde 3 ya da 4 seans sürdürülür. Bu tekniğin bir diğer güzel yanı ise her cilt tipine uygun olmasıdır. Böylece cilt ayırmaksızın tüm yüzler için bir fırsat olmuştur.

Lazer teknolojisi sayesinde anesteziye ihtiyaç duyulmayan BabyFaceBeautyyöntemiyle size özel serumlar hazırlanır. Sonrasında hekim kontrolü altında lazer yardımıyla cildinizde,dakikada yaklaşık 6000 mikro kanal açılır ve cildin alt tabakasına girişi sağlayan bu kanallar ile önceden hazırlanan serum cildinize iyice yedirilir. Bu hiçbir acı ya da ağrı hissettirmeyen bir işlemdir.

En son olarak da LASEMD kremi ya damaskesi uygulanır. Cilt sıkıntınıza göre 1 ya da 2 hafta aralıklarla BabyFaceBeautyuygulaması bu şekilde devam eder. Bazen tek seans uygulanması bile yeterli gelebilir.

İlginizi Çekebilir:  Aknetrent Tırnakları İnceltir mi?

BabyFaceBeauty Uygulaması Yaptıranlar

Yapılan ilk seans sonrasında bile olumlu etkilerini fark eden müşterilerimiz, seansların bitimi sonrası yenilenen ciltleri ile istedikleri sonucu elde edebilmiştir. BabyFaceBeauty uygulaması yaptıranlarözellikle günlük yaşamı aksatmaması sebebiyle bu yöntemi seçerek, acı ve ağrı hissi olmadan cilt bakımı yaptırmanın hazzını yaşamaktadırlar. Üstelikyaz, kış her mevsim kliniklerde uygulanabilmektedir.

Aynı zamanda çabuk ve etkili sonuç alımı sağlar. İçeriğinde, A ve C vitamini başlığı altında Askorbik Asit, Retinol, Tranexamic Asit ve Resveratrol bulunur. Bu etmen maddeler, sağlıklı cilt fonksiyonlarının yerine getirilmesi için gereken bileşimlerdir.

BabyFaceBeauty Yöntemi Hangi Tedavilerde Uygulanır

Cilde en üst tabakadan yapılan işlemler her probleme çare olmaz. Bazen deriye mikro kanallar açıp alt katmanlara inmek gerekir. Bu sayede daha derin bir müdahale gerektiren cilt problemlerine çözüm üretilmiş olur. BabyFaceBeauty uygulaması yaptıranlaraşağıdaki cilt sorunlarına tedavi alabilirler.

  • İnce çizgi ve kırışıklık
  • Cildin elastikiyetini kaybetmesi
  • Cilt tonunda farklılaşma
  • Akne ve yara izi
  • Aşırı cilt yağlanması
  • Çil, yaşlılık ya da güneş lekeleri
  • Gıdı sarkması
  • Cilt çatlakları
  • Genişlemiş gözenekler
  • Malezma hastalığı
İlginizi Çekebilir:  Cipro Reçetesiz Alınır mı? Prostata İyi Gelir mi?

Bunların dışında el, boyuntedavilerinde ve cilt beyazlatma amacıyla da kliniklerde BabyFaceBeauty hizmeti verilmektedir. 

BabyFaceBeauty Uygulaması Yaptıranlar ile Diğer Tedaviler Arasındaki Farklar

Cilt yüzeyine uyguladığınız kremlerin cildinize işleme oranı binde 1 iken, bu uygulama ile cilt derinize lazer vasıtasıyla gözle görülemeyecek mikro kanallar açılarak, hazırlanan serumların tüm verimliliğiyle cilde giriş yapması sağlanır. Bu mikro kanallar kapandıktan sonra da serumun etkisi, tedaviye devam eder.

Üstelik barındırdığı A ve C vitamini etmenleriyle cildin kolajen oluşumunu yeniden yapılandırır, çizgi kırışıklıklarını ise ortadan kaldırır. Siz de baby facebeauty bakım küründen faydalanmak isterseniz, şehrinize göre web sitemizdeki klinik listesine göz atabilirsiniz.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara