Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan söz edeceğiz.

Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1962 tarihinde Manisa’nın Akhisar ilçesinde dünyaya gelen Bahadır Yenişehirlioğlu, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 1995 yılında tamamlamıştır. Büyük dedesi İzmir’in ilk valisi ve belediye başkanıdır. Bahadır Yenişehirlioğlu, mezun olduktan sonra serbest avukat olarak görev yapmıştır. Hırvatistan, Fas, Tunus, Mısır, İran, Pakistan, Çin, Fransa, İspanya, Almanya, İngiltere, Bosna Hersek, İsviçre, İtalya, Karadağ, İsrail, Suudi Arabistan, Ürdün, Suriye, Dubai, Bahreyn gibi çeşitli ülkelerde toplumlar ve halklar üzerine araştırmalarda bulunmuştur. Yazarlığı ile de tanınan Bahadır Yenişehirlioğlu, yurt içinde ve yurt dışında çeşitli konferanslarda yer almıştır. Diriliş Postası ve Cins Dergi’de köşe yazarlığı da yapmıştır. Başarılı yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Bahadır Yenişehirlioğlu, aynı zamanda TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sevda Kuşun Kanadında adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra ise yine TRT 1 ekranlarında yayınlanan, baş rollerinde Özlem Conker, Bülent İnal, Akın Akınözü ve Ezgi Eyüboğlu’nun yer aldıüğı Payitaht Abdülhamit adlı dizide Tahsin Paşa karakterine hayat vermiştir. Bahadır Yenişehirlioğlu ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Mesneviden Hikayeler adlı Ramazan boyunca sunmuştur.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu 1.78 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bahadır Yenişehirlioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bahadır Yenişehirlioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Bahadır Yenişehirlioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bahadır Yenişehirlioğlu yaşı kaç? Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir hayatı? Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir vikipedi?, Bahadır Yenişehirlioğlu Kitapları Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir Bahadır Yenişehirlioğlu Şiirleri Bahadır Yenişehirlioğlu Canan Yenişehirlioğlu Bahadır Yenişehirlioğlu annesi Bahadır Yenişehirlioğlu Hayatı Neyir Yenişehirlioğlu Bahadır Yenişehirlioğlu ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.