Binnur Şerbetçioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Binnur Şerbetçioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Binnur Şerbetçioğlu’ndan söz edeceğiz.

Binnur Şerbetçioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Temmuz 1960 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Binnur Şerbetçioğlu, lisans eğitimini Ankara Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Özellikle Masum Değiliz ve Her Yerde Sen adlı dizilerle tanınan Binnur Şerbetçioğlu, Tarık Şerbetçioğlu ile dünya evine girmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Binnur Şerbetçioğlu, 1.59 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Binnur Şerbetçioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Binnur Şerbetçioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Binnur Şerbetçioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Binnur Şerbetçioğlu eşi Tarık Şerbetçioğlu Binnur Şerbetçioğlu boşandı Binnur Şerbetçioğlu Instagram Binnur Şerbetçioğlu kaç yaşında Binnur Şerbetçioğlu Akasya Durağı Binnur Şerbetçioğlu avrupa yakası Binnur Şerbetçioğlu oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.