Bahar Candan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bahar Candan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Bahar Candan”dan söz edeceğiz.

Bahar Candan Kimdir?

İşte Benim Stilim isimli yarışmada söylediği sözler ve yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Bahar Candan, son olarak bir kafede bacaklarını sallayan bir arkadaşını dövmesiyle gündeme gelmiştir. Bahar Candan’ın biyografisini bu yazımızda bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim isimli yarışmadaki yapmacık tavırları ve doğallıktan uzak davranışları ile dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan, 17 Şubat 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası, Doçent Doktor Hakan Candan’dır. Bahar Candan, İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenci ve avukat olmayı istiyor.

Tarzı, sesi ve kendisine özgü kişiliği ile magazin haberlerine manşet olan Bahar Candan’ın ayrıca Elitizm adlı bir Instagram hesabı var. Bu hesaptan paylaşılan gönderilerin sadece elitlere yönelik olduğunu ifade eden Bahar Candan, babasının da dindar bir kişilik olduğundan söz ediyor. Bahar Candan, babasıyla ilgili olarak şunları kaydetti: “Babam eğitimci olmasının yanında dinini yaşayan biri. Namaz kılan, oruç tutan, düşünceleri muhafazakâr bir insan.

Bahar Candan’ın Tokat Videosu

Kafede arkadaşları ile oturan Bahar Candan, bacağını salladı diye karşısında oturan arkadaşına tokat atmış ve arkadaşını hastanelik etti. Daha sonra konuyla ilgili açıklama yapan Bahar Candan, dövdüğü arkadaşının 13 yaşındayken annesine küfrettiği için kendisini dövdüğünü belirtmiştir.

Bahar Candan’ın sosyal medyada hızla yayılan bu videosuna büyük tepkiler geldi. Sosyal medya kullanıcıları, Bahar Candan’ın hal ve hareketlerinin iğrençleştiğini ve gündem olmak için ucuz numaralar yaptığını belirtirken kameralar önünde arkadaşını dövmesini ise şov olarak nitelendirdi. Bahar Candan, ayrıca Ekşi Sözlük’te de yazarlar tarafından eleştirildi.

Bahar Candan hakkında detaylı bilgi almak için müthiş sesiyle söylediği şu şarkıyı dinleyebilirsiniz:

Bahar Candan ile İlgili Aramalar

Google üzerinden Bahar Candan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bahar candan yaş, bahar candan son hali, bahar candan babası, bahar candan yeni hali, bahar candan ablası, bahar candan dondurma, bahar candan konser, bahar candan ağlaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber