AŞTİ’de ATM Var mı? AŞTİ’de Hangi ATM’ler Var?

AŞTİ’de ATM var mı, hangi ATM’ler var? Daha önceki yazılarımızda çeşitli sorunlardan ve sıkça sorulan konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca AŞTİ’de hangi ATM’lerin olduğundan söz edeceğiz.

AŞTİ’de ATM Var mı?

— Var

AŞTİ ya da uzun haliyle Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmeciliğinde bankaların otomatik para çekme cihazları olan ATM’ler mevcuttur. Para çekmek isteyen vatandaşlar ilgili bankaların bankamatiklerine giderek para çekebilirler.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Olamaz Dev Bir Örümcek Durdur Onu'' Cevabı Ne?

Şehirlerarası yolculuklarda en çok merak edilen sorulardan biri olan ATM konusu, özellikle AŞTİ özelinde çok sorulan sorular listesinde yer alıyor.

AŞTİ’de Hangi Bankaların ATM’si Var?

Garanti Bankası, YapıKredi, İş Bankası, Deniz Bank, Ziraat Bankası, TEB, Odeabank, QNB Finansbank, ING Bank gibi bankaların ATM’si bulunmaktadır. Bu bankaların müşterileri olanlar, bankalarından para çekebilir ve bankamatikten yapılabilen işlemleri yerine getirebilirler.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Köstebek Oyunu'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Olmayan ATM’ler (Bankamatikler)

Şekerbank, Fibabank, Burgan Bank gibi bankaların ATM’leri Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmeciliği’nde bulunmamaktadır. Bu bankanın müşteri olan kişiler, diğer anlaşmalı bankalardan işlemlerini belirli bir komisyon karşılığında gerçekleştirebilirler.

AŞTİ’de ATM’ler Nerede?

AŞTİ’de peronların bulunduğu katların sonunda veya ara katlarda yukarıda sayılan bankaların ATM’leri bulunmaktadır. Bu bankaların ATM’leri dışında AŞTİ girişinde de birkaç bankanın ATM’si bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Oyunu Kazanmak Zorundasın'' Sorusunun Cevabı Nedir?

İlgili Aramalar

atm aştide nerede, aştide atmler ne tarafta, aştide atmler nerede, aştide hangi atmler var, aştideki atmler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara