Onuryay Evrentan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Onuryay Evrentan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Onuryay Evrentan’dan söz edeceğiz.

Onuryay Evrentan Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Eylem Tanrıver Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tam adı Onuryay Evrentan Atasalihi’dir. 19 Mart 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Onuryay Evrentan, lisans eğitimini Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Avlu ve Bir Annenin Günahı adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 46 yaşındaki başarılı oyuncu Mehmet Ali Atasalihi ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Mine Derman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Onuryay Evrentan 1.73 cm boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onuryay Evrentan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Spikeri Veli Yiğit Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Onuryay Evrentan ile İlgili Aramalar

Google’da Onuryay Evrentan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Onuryay Evrentan Dizileri Onuryay Evrentan oynadığı diziler Ümmü Putgül Onuryay Evrentan Boyu Mehmet Ali Atasalihi Onuryay Evrentan Atasalihi Onuryay Evrentan eşi Onuryay Evrentan 1 Erkek 1 Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara