Banu Berberoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Neden Video Çekmiyor?

Banu Berberoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Banu Berberoğlu’ndan söz edeceğiz. Yıllar önce ürettiği videolar ile oldukça dikkat çeken ve doğallığı ile beğeni toplayan Banu Berberoğlu uzun zamandır Youtube’da içerik üretmiyor ve video çekmiyordu.

Banu Berberoğlu Kimdir?

15 Aralık 1994’te Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Yay burcudur. Muhasebe bölümünden mezun olmuştur. Trabzon’da yaşamaktadır ve aslen de Trabzonludur. 3 kardeştir. 2 ablası vardır. Bir ablası vefat etmiştir. 1,68 boyundadır.

Neden Video Çekmeyi Bıraktı?

2 yıl boyunca içerik üretmeyen Berberoğlu, bunun nedenini ‘video çekmek ve kamerayı eline almak istemediği’ olarak açıklamıştır. Fakat artık içerik üretmeye devam edeceğini dile getirmiştir. Videoları sevilen Berberoğlu’nun bu haberi takipçilerini mutlu etmiştir. Estetiğe karşı olmadığını söyleyen Berberoğlu, şu an için estetik yaptırmamıştır. En sevdiği aktivite yemek yemektir. Sevgilisi olan Mehmet Kaya ile hala birlikte olan Berberoğlu, şu an için evlenmeyi düşünmediklerini dile getirmiştir. Instagram hesabı >>> https://www.instagram.com/banu_berberoglu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.