Biyografi

Berk Coşkun Kimdir? Nereli? Boyu Kaç? Burcu ne? Sevgilisi?

Berk Coşkun kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medaYaptığı taklit videoları ve sesi ile oldukça dikkat çene ve milyonlarca takipçisi bulunan Berk Coşkun Kimdir? Bugünkü yazımızda Berk Coşkun kaleme alıyoruz.

Berk Coşkun Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Anne ve babası Bulgaristan göçmeni olan Berk Coşkun 24 Ekim 1996’da İstanbul doğumludur. Akrep burcudur. Yaklaşık 10 yıl boyunca yurt dışında yaşamıştır. Ukrayna, Kazakistan ve Gürcistan’da yaşamıştır. Bersu adında bir kız kardeşi vardır. 1,83 boyundadır. Müzikle ilgilenen ve şu an şarkı üreten Berk Coşkun’un bu ilgisi annesinin ona aldığı Org ile başlamıştır. spor ile ilgilenmekte ve fitness yapmaktadır. Şarkıları ile oldukça beğeni toplayan Berk Coşkun hala Youtube üzerinden içerik üretmeye devam etmekte ve 3 milyonu geçkin takipçisi bulunmaktadır. Instagram hesabı üzerinde de 700 bine yakın takipçisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds