Berhan Taşdelen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berhan Taşdelen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berhan Taşdelen’den söz edeceğiz.

Berhan Taşdelen Kimdir?

 • Oyuncu.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Berhan Taşdelen, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünde tamamlamış ayrıca Yeditepe Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmeye başlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Berhan Taşdelen, aynı zamanda Çukur adlı dizide Aykut karakterine hayat vermiştir.

Oynadığı Tiyatro Oyunları

 • Çıplak Kral
 • Bir Böğürtlen Masalı
 • Mimi’nin Sihirli Dünyası
 • Jerry ve Tom

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berhan Taşdelen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berhan Taşdelen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

One thought on “Berhan Taşdelen Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

 • Kasım 29, 2022 tarihinde, saat 21:45
  Permalink

  Kendisi öz amcamın oğlunun oğlu olur ama henüz tanışma fırsatımız olmadı maalesef aileden eğitimli bir oyuncu çıkması beni çok mutlu etti kendisine başarılar dilerim yolun açık olsun kuzen.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.