Biyografi

Didem Zeybek Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Didem Zeybek, 4 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1.70 metre boyundadır. Kayıhan Zeybek ile 1 Eylül 2013’te evlenmiş olup, Egehan Zeybek adında bir çocuk annesidir. Sporla ilgilenmeye çok küçük yaşlarda başlayan Didem Zeybek, farklı spor kulüplerinde antrenörlük yapmıştır. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. 2009 yılında Beto Perez tarafından Türkiye’de ilk kez verilen Zumba® eğitimini alarak Türkiye’nin ilk Zumba eğitmenlerinden biri olmuştur. Haziran 2013’te ise Zumba Eğitim Uzmanı (ZES) olarak seçilerek hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok televizyon programına, dergi ve gazetelere konuk olmuştur.

Didem Zeybek, Zumba Eğitim Uzmanı olarak sahnede gösteriler yapmaya başlamış ve bu alanda uzmanlığını sergilemiştir. Spor, dans ve eğitmenlik çalışmalarının yanı sıra 2011 yılından itibaren “Her Şey Dahil” ve “Yaz Şarkısı” gibi dizilerde de rol almıştır. Yeni projelerde yer almak isteğiyle kariyerine devam etmektedir. Rol aldığı diziler arasında “Yaz Şarkısı” dizisinde Zumba Eğitmeni rolü ile yer almış, ayrıca “Saba Tümer’le Bugün” programında da Zumba Eğitim Uzmanı olarak ekranlara gelmiştir. “Her Şey Dahil” dizisinde de Zumba Eğitim Uzmanı karakterini canlandırmıştır. Didem Zeybek, çok yönlü kariyeriyle dikkat çeken bir isim olarak hem spor, dans ve eğitmenlik alanında hem de oyunculukta başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir.

kaynakça:

  • biyografya.com, Didem Zeybek, erişim tarihi: 31 Temmuz 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds