Sağlık

Basur Cinsel İsteksizlik Yapar mı?

Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde görülen hemoroid, yani halk arasında bilinen adıyla basur, farklı ve birçok olumsuz etkileri bulunan bir rahatsızlıktır. Makatta görülen damarların genişlemesiyle oluşan bu durum genel olarak yetişkinlerde görülebilmektedir. Basur yaşayan kişiler değişik rahatsızlıkları bünyesinde görebilir. Özellikle bunlar arasında: kaşıntı, kanama ve ağrı oldukça ağır basmaktadır. Bunların yanında cinsel isteksizliğin basur ile etki edip etmeyeceği halk arasında fazlasıyla tartışılmaktadır. Detaylı bir konu olan bu soruyu, bugünkü yazımızda açıklayarak anlatacağız.

Basur yaşayan kişiler çeşitli spor aktiviteleri yaparak karın kaslarını uyarabilir ve rahatsızlığı kontrol altına alabilir. Sorunsuz bir çalışma imkan tanıyabilen durum, özellikle yürüyüşler ile büyük bir rahatlık sağlamaktadır. En çok merak edilen cinsellik konusunda ise özellikle erkeklerde cinsel arzu ve isteği ciddi şekilde azaltabildiğini söyleyebiliriz. Hassas şişkinlikler yaratabilen bu olayda herkeste farklı görülse bile genel olarak cinsel isteği azaltmalar yaşanabilir. Eğer ki yaşadığınız durum içerisinde rahatsız oluyorsanız en kısa sürede doktorunuza başvurmanızı tavsiye edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi