Teknoloji

Photoshop Bir Program Hatası Nedeniyle İsteğiniz Tamamlanamadı Hatası Çözümü

Genellikle internet üzerinde çözümü bulunmayan hatalar üzerine gitsek de Adobe Photoshop programında kullanıcıların çok sık karşısına çıkan “bir program hatası nedeniyle isteğiniz tamamlanamadı” hatası hakkında İngilizce dilinden çevrilmiş, anlamsız çözümler bulunuyor. Ayrıca bu kaleme aldığımız makalenin bir avantajı da sizler için yorum bölümünde sorularınızı sorma imkanı tanıyoruz. Böylelikle probleminizi yazı içerisinde çözemezseniz, teknik ekibimiz sorunuza çok detaylı bir cevap arayacaktır.

Gelelim hatanın kaynağına. Öncelikle büyük ihtimalle yaşadığınız problem görüntü formatının hatalı olmasıdır. Bu yaşadığınız sıkıntının temelinde dosya uzantısı yattığından dolayı resim uzantısını değiştirmek yüksek ihtimalle soruna kökten çözüm sağlayacaktır.

Eğer bu yöntem işe yaramazsa Adobe Photoshop CS6 ya da diğer sürümlerinin ayar penceresinde bulunan jeneratörü devre dışı bırakın ve tüm Photoshop tercihlerini sıfırlayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra ise bilgisayarınızı tamamen yeniden başlatmayı unutmayın. Böylelikle sistem yapılan değişikliği kesin olarak algılayacak ve sorununuza net bir çözüm bulmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi