Batuhan Soyaslan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Batuhan Soyaslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Batuhan Soyaslan’dan söz edeceğiz.

Batuhan Soyaslan Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Batuhan Soyaslan, Mevlana İlköğretim Okulu’nda ilköğretim ve ortaöğretimi aşlamış, sonrasında ise Şişli Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Soyaslan, lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği’nde tamamlamış, yüksek lisans eğitimine de çevre mühendisliği alanında devam etmektedir. Tiyatroyla 9. sınıfta tanışan Batuhan Soyaslan, o günden bugüne tiyatroyla yakından ilgilenmiş, çeşitli oyunlarda da rol almıştır. Gözyaşı Hırsızları adlı 2012 basımlı bir de kitabı bulunan Batuhan Soyaslan, son olarak BKM Mutfak ekibinde görev almaya başlamıştır. (kanald.com.tr, 12 Kasım 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Batuhan Soyaslan, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Batuhan Soyaslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç, sevgilisi eşi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting