Biyografi

Hilmi Deler Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hilmi Deler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hilmi Deler’den söz edeceğiz.

Hilmi Deler Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Ahmet Hilmi Deler’dir. 16 Nisan 1994’te Sakarya’da dünyaya gelen Hilmi Deler, lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Tiyatro Ti’den alan Hilmi Deler, ayrıca üniversite eğitimi esnasında tiyatroyla ilgili çeşitli etkinliklerde de görev almıştır. 2016’nın sonlarında BKM ekinine dahil olan Hilmi Deler, sonrasında ise Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye dahil olmuştur. (kanald.com.trt, 12 Kasım 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hilmi Deler, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hilmi Deler hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi