Batuhan Yelekoğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Batuhan Yelekoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Batuhan Yelekoğlu’ndan söz edeceğiz.

Batuhan Yelekoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

19 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Yelekoğlu, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Batuhan Yelekoğlu, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Baba Candır adlı dizide yaşayan Batuhan Yelekoğlu, sonrasında ise Kayıtdışı adlı dizide Burak karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Batuhan Yelekoğlu 1.79 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Batuhan Yelekoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Batuhan Yelekoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Batuhan Yelekoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Batuhan Yelekoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; batuhan yelekoğlu aslen nereli, batuhan yelekoğlu kimdir nerelidir, batuhan yelekoğlu boyu kilosu, batuhan yelekoğlu hangi dizilerde oynadı, batuhan yelekoğlu instagram hesabı, batuhan yelekoğlu evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.