Beril Karademir Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Beril Karademir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beril Karademir’den söz edeceğiz.

Beril Karademir Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Gizem Arıkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beril Karademir, eğitimine ilköğretim okulunda devam etmektedir. Oyunculuk eğitimlerini ise Yetenek Evi’nde alan Beril Karademir, ilk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Beril Karademir, söz konusu dizide Sedef karakterine hayat vermektedir. Beril Karademir, oyunculuk eğitimlerine Maydonoz Ajans bünyesinde devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Şahin Çelik Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Dizileri?

Beril Karademir ile İlgili Aramalar

Google’da Beril Karademir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Beril Karademir Kimdir Beril Karademir annesi Beril Karademir nereli Beril Karademir kaç yaşında, beril karademir hangi dizilerde oynadı, beril karademir annesi babası kardeşleri, beril karademir boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi