Begüm Akkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Begüm Akkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Begüm Akkaya’dan söz edeceğiz.

Begüm Akkaya Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Begüm Akkaya, annesi Irak göçmeni babası ise aslen Giresunludur. Begüm Akkaya, babası Hakan Akkaya ise bir feribot kazasında hayatını kaybetmiştir. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı’nda tamamlamıştır. 2008 senesinde Aşk Tutulması isimli filmde Gamze rolünde oynamıştır. 2010 senesinde Kapalı Çarşı adlı dizide rol almış ardından da Altınsoylar, Bugünün Saraylısı, 20 Dakika ve Uçurum gibi dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Begüm Akkaya, SHOW TV ekranlarında yayınlanan Aşk ve Gurur adlı dizide rol almıştır. Begüm Akkaya, 2017 senesinde Aşk ve Gurur adlı dizide de Elif karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Begüm Akkaya’nın Serkan Rutkay Ayıköz ile sevgili olduğu belirtilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Bensu Soral Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boy-Kilo

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Begüm Akkaya 1.60 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Begüm Akkaya, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Begüm Akkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Öykü Berkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Begüm Akkaya ile İlgili Aramalar

Google’da Begüm Akkaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Tosun Begüm Akkaya Sevgilisi Gamze Doğanoğlu Begüm Akkaya Oynadığı diziler Begüm Akkaya babası Begüm Akkaya Instagram Begüm Akkaya Boyu Begüm Akkaya Çukur, begüm akkaya aslen nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Merve Özcan Aksöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara