Duygu Şenyürek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Duygu Şenyürek kimdir, nereli ve kaça yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı bloggerların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Duygu Şenyürek’ten söz edeceğiz.

Duygu Şenyürek Kimdir?

  • Blogger.

5 Eylül 1983 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Duygu Şenyürek, blogger olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Duygu Şenyürek, evlidir ve bir çocuğu vardır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Adana’da bir devlet bankasında devlet memurluğu yapan Duygu Şenyürek, sonrasında memuriyetten istida etmiş ve modaya olan ilgisi nedeniyle 2010’da İstanbul’a taşınarak burada İstanbul Moda Akademisi’nde stil danışmanlığı eğitimleri almıştır. 2011’de stil blogu açan Duygu Şenyürek, bu zamana kadar moda üzerine birçok alanda paylaşımlar yapmakta ve sosyal medya hesaplarından da modayla ilgili gönderilerini takipçileriyle buluşturmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Şenyürek, moda üzerine çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı blogger Duygu Şenyürek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.