Teknoloji

Beko Kombi A01 Hatası Çözümü

Beko Kombi A01 hatasının yansıma nedenlerine bakıldığında öncelikle alev oluşumunda ve gaz gelmesinde sorun yaşanıldığı görülmektedir. Kombinin yıllar boyunca kullanılmış olması ve devamlı olarak açık bulunması bu hatanın alınmasında da büyük rol oynar. Kombinizde bu hatayı aldıktan sonra gaz vanalarının kesinlikle açık olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Beko Kombi A01 hatasının çözümü içinse kombiyi 3 defa resetlememiz gerekmektedir. Kombinin ön tarafında bulunan reset tuşuna 5-10 saniye kadar basılı tutarsanız Beko Kombi kendini resetler ve bütün aksamlarını tekrardan çalıştırır. Bu işlemi üç defa tekrar ettikten sonra ise bu hatayı alıyorsanız donanım kısmından kaynaklanan bir problem olduğunu anlayabilirsiniz. Bu durumda ise direkt olarak teknik servise ulaşarak yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bilginiz dahilinde olmadan yapabileceğiniz olumsuz bir durum büyük masraflara yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds