Biyografi

Belfu Benian Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Belfu Benian kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Belfu Benian’dan söz edeceğiz.

Belfu Benian Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Eylül 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Belfu Benian, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Sen Anlat Karadeniz adlı dizide oynadığı Mercan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Belfu Benian, şu anda aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Belfu Benian 1.65 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Belfu Benian hakkında merak edilen aslen nerelidir, annesi babası kardeşleri kimdir ve ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Belfu Benian ile İlgili Aramalar

Google’da Belfu Benian ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cem Kenar Hakan Benian Furkan Aksoy Gözde Kansu Belfu Benian Sevgilisi Belfu Benian Instagram Çağla Özavcı Belfu Benian nereli, belfu benian aslen nereli, belfu benian boyu kilosu, belfu benian sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.