Biyografi

Yeni Hayat Dizisindeki Berna Soydan Haseki (Övül Özbay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayata isimli dizide Berna Soydan Haseki karakterine hayat veren Övül Özbay kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Övül Özbay’dan söz edeceğiz.

Övül Özbay Kimdir?

>> Oyuncu >> Muhabir >> Sunucu

1990 senesinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen Övül Özbay, lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra bir süre beIN Sports’ta sunucu ve muhabir olarak görev yapan Övül Özbay, daha sonra ilk dizi deneyimi olan Yeni Hayat dizisinde oynamaya başlamıştır.

Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarına yayınlanan Yeni Hayat dizisinde Berna Soydan Haseki karakterine can veren Övül Özbay hakkında en çok merak edilen sorulardan biri kaç yaşında olduğudur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi güzel oyuncu ve sunucu Övül Özbay, 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 30 yaşındadır.

Nereli?

Övül Özbay hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. 1990 senesinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen Övül Özbay, doğma büyüme İzmirlidir ancak anne veya baba tarafından aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Boyu ve Kilosu?

Yeni Hayat dizisindeki Berna karakteri ile geniş bir kitle tarafından üne kavuşan Övül Özbay, 1.68 boyundadır. Özbay ayrıca 52 kilodur.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

>> 2020 – Yeni Hayat (Berna) (TV Dizisi)

Öncesinde BeIN Sports ekranlarında muhabir ve sunuculuk görevinde bulunan Övül Özbay’ın sevgilisi olup olmadığı, Gencan İlgenç ile sevgili olup olmadıkları bilinmiyor. Kendisi hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Yazımıza eklemek istediğiniz yerleri ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz kısımları bizlere aşağıdaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Şimdilik Övül Özbay’dan sizlere aktaracaklarımız bu kadar.

Övül Özbay ile İlgili Aramalar

Google’da Övül Özbay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Övül Özbay sevgili Övül Özbay sevgilisi Övül özbay Instagram Övül Özbay bacak Övül Özbay beIN Sport Övül Özbay kim Övül Özbay twitter Övül Özbay Yeni Hayat, berna soydan haseki kimdir, berna soydan gerçekte kim, berna soydan haseki gerçek adı, berna soydan yeni hayat kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds