Fuat Güder Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Fuat Güder kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizler paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Fuat Güder”den söz edeceğiz.

Fuat Güder Kimdir?

  • Kulak Burun Boğaz Doktoru
  • Saç ekimi konusunda ün yapmış doktor.

1973 yılında Bolu’nun Seben ilçesinde dünyaya gelen Fuat Güder, ilkokulu doğduğu yer olan Seben’de tamamladıktan sonra lise eğitimi için Eskişehir’e gitmiş ve eğitimini burada tamamlamıştır.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1996 senesinde mezun olan Fuat Güder, buradan Tıp Doktoru ünvanını almıştır. 1997 senesinde ise TUS’ta (Tıpta Uzmanlık Sınavı) başarılı olan Fuat Güder, bu sınav sonucunda İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB (Kulak Burun Boğaz) ve Baş Boyun Cerrahisi bölümünü kazanmıştır. 2001 senesinde operatör doktorluğa terfi eden Güder, Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyu Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Madison ve Marshfield kentlerinde Wisconsin Medikal School’da çalışmış ve burada tecrübesini ve eğitimini geliştirmiştir. Güder, vatani görevini ise Ağrı’da askeri hastanede Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun Cerrahı olarak tamamlamıştır.

Güder, 2005 senesinden beri Anatomica, Medient ve Centrium Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezleri’nde kurucu, medikal direktör ve operatör doktor olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda bu merkezlerde profesyonel saç ekimi ekibi kuran operatör doktor Fuat Güder, daha sonra pek çok başarılı saç ekimi operasyonuna dahil olmuştur.

İstanbul Üsküdar’da Premium Hair Transplantation Clinic Istanbul isimli bir saç ekimi/yenileme hizmeti sunan klinik işleten Fuat Güder’e gelen yorumlardan bazıları;

  • Doktorun saç ektirdiği ender kliniklerinden bir tanesi. Kendisi şeker mi şeker bir doktordur 🙂 – Nihat İpekçi
  • Istanbul is in the first place to be the most hair transplanted center in all over the world. It is a pitty that you can find a clinic without well equipped, but Mr.Doctor Fuat Guder and his team prove us with their best operations to be the best hair transplant clinic in Turkey. (Selim Çavuş)

ÜYESİ OLDUĞU MESLEKİ KURULUŞLAR

  1. Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği
  2. İstanbul Türk Tabipler Birliği
  3. International Society of Hair Restoration Surgery for Hair Loss and Baldness

İletişim

Fuat Güder Hakkında Yapılan Diğer Aramalar

Google’da Fuat Güder hakkında arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; fuat güder şikayet, dr fuat güder yorum, kbb doktor fuat güder, dr fuat güder centrium.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.