Biyografi

Özlem Özkan Kaya Kimdir? Yaşı? Boyu? Dizileri?

Özlem Özkan Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özlem Özkan Kaya’dan söz edeceğiz.

Özlem Özkan Kaya Kimdir?

  • Oyuncu.

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlayan Özlem Özkan Kaya, oyunculuğa ise tiyatrolarda adım atmıştır. Özlem Özkan Kaya, Ankara, Konya, Adana Tiyatroları’nda birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Başarılı oyuncu Özlem Özkan Kaya, aynı zamanda Görüş Günü Kadınları, Bir Aile Hikayesi, Kalp Yarası ve Seksenler adlı dizide rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Seksenler (Nebahat, 2021-2022)
  • Kalp Yarası (TV Series)
  • Bir Aile Hikayesi (TV Dizisi 2019)
  • Görüş Günü Kadınları (TV Dizisi 2013)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Özkan Kaya, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Özkan Kaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi