Biyografi

Beril Bayındır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Beril Bayındır kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beril Bayındır’dan söz edeceğiz.

Beril Bayındır Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Beril Bayındır, evli ve bir çocuk annesidir. Kuzey adında bir erkek çocuğu vardır. Eşi Görey Bayındır’dır. Çocukluğundan beri moda ile ilgili olduğunu ifade eden Beril Bayındır, 2013 yılında Blogger olarak sosyal medya kariyerine adım atmıştır. Blogger’lar arasında düzenlenen bir ödül töreninde ise finale kalmış ancak ikinci olmuştur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beril Bayındır’ın bu platform üzerinde 150 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Beril Bayındır hakkında merak edilen boyu kaç, eşi kimdir, aslen nereli, doğum tarihi ne, eşinden boşandı mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Beril Bayındır ile İlgili Aramalar

Google’da Beril Bayındır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Görey Bayındır Beril Bayındır ekşi Beril Bayındır süslü Beril Bayındır evli mi Beril bayındır süslü sözlük Beril Bayındır evi Beril Bayındır kocası, Beril Bayındır boşandı mı Beril Bayındır babası Beril Bayındır eşinden ayrıldı mı Beril Bayındır boşandı mı 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds