Emel Çölgeçen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Emel Çölgeçen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Emel Çölgeçen’den söz edeceğiz.

Emel Çölgeçen Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Kemal Bilal Aydın Kimdir? Ne İş Yapıyor?

9 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Emel Çölgeçen, özellikle Kalbimin Sultanı ve Ferhat ile Şirin adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı ve deneyimli oyuncu Emel Çölgeçen, 44 yaşındadır. Emel Çölgeçen, 1.62 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emel Çölgeçen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kimdir ne iş yapıyor, evlendi mi eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Seda Güven'in Eşi Ali Güzel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Boyu?

Emel Çölgeçen ile İlgili Aramalar

Google’da Emel Çölgeçen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Emel Çölgeçen eşi kim Emel Çölgeçen babası kimdir Emel Çölgeçen Halit Ergenç evlendi Emel Çölgeçen aslen Nereli Feridun Çölgeçen Kızı Emel Çölgeçen kimdir Emel Çölgeçen ailesi Emel Çölgeçen evlimi

İlginizi Çekebilir:  Su Baher Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cucee sigara