Kuruluş Osman Eftalya “Sezanur Sözen” Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sezanur Sözen kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sezanur Sözen’den söz edeceğiz.

Sezanur Sözen Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında dünyaya gelen Sezanur Sözen, lisans eğitimine Boğaziçi Üniversitesi Dil Bilimi Bölümü’nde devam etmektedir. Hasan Güngör Menajerliğe bağlı bir oyuncu olan Sezanur Sözen, ayrıca Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Malazgirt 1071: Sultan Alparslan filminde Eleni karakterine hayat vererek yaşamıştır. Sezanur Sözen, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide Eftalya karakterine hayat vermektedir. Sözen, diziye 2. sezonda dahil olmuştur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sezanur Sözen’in bu platform üzerinde 3.500’den fazla takipçisi bulunmaktadır. Sezanur Sözen ile ilgili olarak merak edilen sevgilisi kim, boyu kaç, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sezanur Sözen ile İlgili Aramalar

Google’da Sezanur Sözen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sezanur sözen kaç yaşında, sezanur sözen aslen nereli, sezanur sözen boyu kaç, sezanur sözen kuruluş osman, sezanur sözen instagram hesabı, sezanur sözen doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber