Berrak Kuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Berrak Kuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berrak Kuş’tan söz edeceğiz.

Berrak Kuş Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Hacer Berrak Kuş’tur. 1972 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Berrak Kuş, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde bitirmiştir. İlk oyunculuk deneyimi Aile Bağları adlı diziyle yaşayan Berrak Kuş, sonrasında ise Bebek, Tatlı Hayat, Ah Şu Komşular, Evdeki Yabancı, Gamsız Hayat ve Kış Güneşi gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Berrak Kuş son olarak ATV ekranlarında yayınlanan ve baş rollerinde Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizide Süreyya rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Sibel Melek Arat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Instagram?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berrak Kuş 1.67 cm boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berrak Kuş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Berrak Kuş ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Ayça Eren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Google’da Berrak Kuş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; berrak kuş eşi kim, berrak kuş aslen nereli, berrak kuş kimdir nerelidir, berrak kuş nereli, berrak kuş boyu kaç, berrak kuş instagram hesabı, berrak kuş evli mi bekar mı, berrak kuş oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Simge Selçuk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce