Erdal Torunoğulları Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Erdal Torunoğulları kimdir, nereli ve kaç yaşında? Hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Erdal Torunoğulları’ndan söz edeceğiz.

Erdal Torunoğulları Kimdir?

  • Beşiktaş eski transfer komitesi başkanı
  • İş adamı

21 Nisan 1964 tarihinde Kars’ta dünyaya gelen Erdal Torunoğulları, ilk orta ve lise öğrenimini Kars’ta tamamladı. Üniversite eğitimini ise Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde devam ettirdi. Burada Gıda Mühendisliği bölümünde okurken üçüncü sınıfta 1988, Hollanda’ya yerleşti ve ticari hayatına başladı.

Erdal Torunoğulları’nın aile şirketi olan ve içlerinde değişik sektörlerde Hollandalılar, İngilizler ve İtalyanlarla ortaklıkları olan 25 ülkede 32 şirketle faaliyet gösteren Edelstaal Group isimli şirketin Başkan Yardımcılığını ve CEO’luğunu yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Tuğçe Koçak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

2013’ün Haziran ayından Beşiktaş Jimnastik Kulübü Anonim Şirketi Başkanlığına seçilen Fikret Orman’ın listesinden kulübün dış ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi seçilen ve aynı zamanda transfer komitesi başkanlığını yürüten Erdal Torunoğulları bu görevine 2016 yılına kadar devam etmiştir.

Daha sonra Fikret Orman ile görüş ayrılığına düşen Erdal Torunoğulları, TGRT Haber’de Sabri Ugan’ın sunduğu Maç Yeni Başlıyor isimli programda Fikret Orman’la ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu:

” Beşiktaş son yıllarda büyük gelir elde etti. Ama bir yandan da borçlar arttı. Taraftarın eleştirmesi normal. Galiba Fikret bey, buna yeterli açıklama yapmadı. Yeterli açıklama yaparsa, taraftar bir daha o soruyu sormaz. Biz Fikret bey ile 2015 yılına kadar çok iyi çalıştık, daha sonra çevresiyle, benim tabirimle yancıların etkisinde kalarak tercih yaptı. Allah yolunu açık etsin. Artık aynı masada olmamız söz konusu olmaz. 2015 yılına kadar ödenen maaşlar 38 milyon eurolardaydı. Sonra geçen sezon 92 milyon euroya kadar çıktı.”

Twitter Adresi

İlginizi Çekebilir:  Pelin Ermiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Beşiktaş’ın eski transfer komitesi başkanı ve dış ilişkilerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları’nın Twitter adresine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Özel Hayatı ve Mal Varlığı

Taraftarın samimiyetine en çok güvendiği isimlerden biri olan Erdal Torunoğulları hakkında en çok sorulan sorulardan biri mal varlığı. Yaptığı transferler ile dikkatleri üzerine çeken Torunoğulları’nın mal varlığı bilinmiyor. Ancak 25 ülkede 32’den fazla şirket ile faaliyet gösteren Edelstaal şirketinin CEO’sudur. Torunoğulları, evli ve biri kız üç çocuk babasıdır.

İlginizi Çekebilir:  Zerrin Nişancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Erdal Torunoğulları ile İlgili Aramalar

Google’da Erdal Torunoğulları ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; erdal torunoğulları kızı, erdal torunoğulları yaptığı transferler, erdal torunoğulları ajax, erdal torunoğulları twitter erdal torunoğulları orka, erdal torunoğulları açıklama, erdal torunoğulları mal varlığı, erdal torunoğulları a spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat