Berrin Keklikler Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Berrin Keklikler kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu ve kilosu nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Berrin Keklikler”den söz edeeğiz.

Berrin Keklikler Kimdir?

  • 2013 Miss Turkey kazananı.

Sosyal medyada 100 binden fazla takipçisi bulunan Berrin Keklikler, Reynmen takma isimli Yusuf Aktaş ile sevgili olmalarının ardından kendisi hakkında da merak edilenlerin bilgilerin sayısı artmaya başladı. Havaya isimli bir de şarkısı bulunan Berrin Keklikler, sosyal medyada en dikkat çeken profillerden biri. Kendisi hakkında merak edilen soruları, daha önce de olduğu gibi başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız:

Kaç Yaşında?

Berrin Keklikler hakkında merak edilen en temel soru, tıpkı diğer ünlülerde olduğu gibi yaşı. 7 Nisan 1994 tarihinde dünyaya gelen Berrin Keklikler, 26 yaşındadır.

Nereli?

Aslen nereli olduğu sorusunun cevabına tam olarak ulaşamasak da kendisi Almanya’nın Gelsenkirchen bölgesinde dünyaya gelmiştir.

Ne İş Yapıyor?

Sinemadan müzik sektörüne, sosyal medya fenomenliğinden çeşitli farkı alanlarda geniş bir yelpazede kariyer hedefleyen Berrin Keklikler, ününü özellikle 2013 senesinde almış olduğu Miss Turkey ünvanına borçlu. Keklikler, daha sonra Miss Universe 2013 yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve söz konusu bu yarışmada ikincilik elde etmiştir.

Daha sonra Çılgın Dersane Üniversitede isimli filmde rol alan Berrin Keklikler, ardından da 27 Kasım 2019’da Alman müzisyen PURI ile berabaer ‘Havaya” isimli şarkısını YouTube üzerinden paylaşmıştır. Kendisi Survivot yarışmasına katılan Berna Keklikler’in kardeşidir.

YouTube üzerinde de kendi ismiyle bir kanalı bulunan Berrin Keklikler, şu ana kadar kanalında 3 video yayınlamış, toplamda ise 5 bine yakın abonesi bulunuyor. Kendisini Instagram üzerinden takip edenlerin sayısı ise daha fazla. Berrin Keklikler’in Instagram’daki takipçi sayısı 100 binden fazla. Instagram hesabına şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Berrin Keklikler ile İlgili Aramalar

Google’da Berrin Keklikler ile ielgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berrin_ Keklikler Instagram Berrin Keklikler Berna Keklikler Berrin Keklikler Havaya Berrin keklikler ekşi Berrin Keklikler kimdir Berrin_ Keklikler Twitter Berrin Keklikler Survivor Berrin Keklikler yaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: