Yasemin Şefkatli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Yasemin Şefkatli kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu ve kilosu ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Yasemin Şefkatli”den söz edeceğiz.

Yasemin Şefkatli Kimdir?

  • İç Mimar
  • Yasebag kurucusu.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile olan birlikteliğiyle gündeme gelen Yasemin Şefkatli, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Şu anda ise yaşamını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir. İdo Tatlıses ile olan beraberliği 2017 senesinin Ağustos ayındna beri devam etmektedir. Yasemin Şefkatli, İstek Özel Semiha Şakir Lisesi’nden mezun olmuştur. İç Mimarlık bölümünde öğrenciliğini sürdüren Yasemin Şefkatli, bölümden henüz mezun olmamıştır. Sosyal medyanın en çok takip edilen ve beğenilen fenomenleri arasında yer alan Yasemin Şefkatli özellikle güzelliği ile dikkat çekiyor. Kendisi hakkında merak edilen soruları aşağıda şu şekilde sıraladık:

İlginizi Çekebilir:  Yeliz Doğramacılar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu Kaç?

Yasemin Şefkatli hakkında merak edilen en önemli soru boyunun kaç olduğu. Ayak numarası 39 olan Yasemin Şefkatli’nin boyu 1.80‘dir. Topuklu ayakkabıları ile çok daha uzun gözükebiliyor.

Burcu?

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ise burcunun ne olduğu. Kıskanç olmadığını ancak burcunun özelliklerini taşıdığını söyleyen Yasemin Şefkatli Kova burcu.

İlginizi Çekebilir:  Sibel Melek Arat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Instagram?

Kaç Yaşında?

Yukarıda da paylaştığımız gibi kendisi 1992 yılında doğmuştur. Yani 28 yaşındadır.

Nereli?

Lise eğitimini Beşiktaş’ta alan ve şu anda da Beşiktaş’ta yaşayan Yasemin Şefkatli’nin aslen nereli olduğu bilinmiyor.

Yasebags isimli bir marka ortaya çıkaran ve burada çeşitli çanta modellerini satışa sunan Ysemin Şefkatli’nin Instagram üzerinde 250 bine yakın takipçisi bulunuyor. Bu yazımızda Yasemin Şefkatli hakkında merak edilen belli başlı soruları sizlerle paylaştık. Yazıda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz yerleri veya eklemek istediğiniz kısımları bizlere aşağıda bulunan yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden iletebilirsiniz. Şimdilik bu kadar.

İlginizi Çekebilir:  İsmet Özel Kimdir?

Yasemin Şefkatli ile İlgili Aramalar

Google’da Yasemin Şefkatli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yasemin Şefkatli ekşi Yasemin Şefkatli hilal ŞEFKATLİ Yasemin Şefkatli yasak elma Yasemin Şefkatli çanta İdo Tatlıses Instagram İdo Tatlıses yaş Çakıl Onatlı İdo Tatlıses kardeşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara