Yemek

Beşiktaş’ta Ucuza Yemek Yiyebileceğiniz Yerler

Beşiktaş’ta acıktığınız zaman ucuza kalkakacağınız bir yerler elbette ki önemli yerler. Özellikle öğrenci iseniz bu konu sizin için epey önemli. Beşiktaş, İstanbul’un en güzel ve pahalı yerlerinden biri olabilir ama siz bu özelliklerine aldanıp başka semtlere yönelmeyin, atıştırmayın açlığınızı da yatıştırmayın diye sizler için bir liste hazırladık. İşte Beşiktaş’ta Ucuza Yemek Yiyebileceğiniz Yerler;

Balkan Lokantası

Ev yemekleri yemek istiyorsanız burası tam size göre bir yer. Oldukça ucuz olan Balkan Lokantası Beşiktaş’ta Köyiçi ve Ihlamurdere olmak üzere iki yerde bulunuyor. Self Servistir.

Katık

Et döner ve tavuk döner gibi Türk fastfoodlarından yemek istiyorsanız burası sizin için lezzetli bir yer olabilir. Fiyatları standardın biraz üzerinde.

Dürümce

Yiyeceğim yemek biraz kaliteli ve lezzetli olsun diyorsanız Dürümce’ye uğrayın. Adana, Urfa, Beyti, Kuzu şiş gibi pek çok alternatifin yer aldığı yemek listesinde masadan ucuza kalkmak için dürümler sayfasına göz atın. Yoksa öbür türlü oldukça pahalı bir yer olabilir. Yeri Beşiktaş İskelesininin hemen yukarısında Bahçeşehir Üniversitesi’nin bitişiğindedir.

Baba Döner

Beşiktaş’ta en ucuza yemek yiyeceğiniz yerlerden biri olan Baba Döner, Beşiktaş Meydanda Barbaros Bulvarı’nın hemen yanında, küçük Kartal Heykeli’nin karşısında yer alıyor. Fiyatlar sandığınızdan daha uygun.

Beşiktaş Pilavcısı

Pilav yemek isteyenler için her türlü pilav çeşidinin yer aldığı Beşiktaş Pilavcısı Kartal Heykelinden yukarı doğru çıktığınızda sol tarafınızda kalıyor. Fiyatlar standart seviyelerde.

Kovan Fırın

Deniz Müzesi’nin karşısında simit, poğaça, açma ve sandviç tarzı atıştırmalık ve kahvaltılık yiyeceklerin yer aldığı Kovan Fırın, Beşiktaş’ta ucuza yemek yiyeceğiniz yerlerden biri. Self Servis’tir.

Aslı Börek

Kahvaltı yapmak için oldukça ideal bir yer. Kahvaltı tabağı+sınırsız çay 10 TL. Çarşının hemen girişinde yer alan Aslı Böreğin tek sıkıntılı tarafı açık alanın oldukça kısıtlı olması.

Mirzaloğlu Köfte

Beşiktaş Çarşınına girdiğinizde karşınıza ilk çıkan yemek yeri olan Mirzaloğlu Köfte, ucuz olmasa da doyacağınız ve lezzetli bir mekan. İlk başlarda 6 lira köftesi şu anda 10 TL civarında. Köftesi tercih edilebilir.

Şimdilik alternatifler bunlar. Aklımıza geldikçe de listeyi lastik gibi sündüreceğiz. Afiyet olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds