Biyografi

Beste Kaptanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beste Kaptanoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beste Kaptanoğlu’ndan söz edeceğiz.

Beste Kaptanoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Şubat 1997 tarihinde Antalya’da üç çocuklu bir ailenin ortanca ferdi olarak dünyaya gelen Beste Kaptanoğlu, oyuncu olarak bilinmektedir. Ablası ses sanatçısıdır. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Bölümü’nde tamamlayan Beste Kaptanoğlu, oyunculuk eğitimlerini Funda Gökgücü’nden, Süeda Çil Studio’dan almıştır. Beste Kaptanoğlu, kameralar karşısındaki ilk oyunculuk deneyimini ise Duy Beni adlı dizide yaşamıştır. Beste Kaptanoğlu söz konusu dizide Ege Kökenli, Berk Hakman, Rabia Soytürk, Dilara Sümbül, Alper Atak, Bedia Ener gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beste Kaptanoğlu, Duy Beni adlı dizide Elvan Hoca karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Beste Kaptanoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Beste Kaptanoğlu, erişim tarihi: 5 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.