Sağlık

Beyaz Lahana Sütü Keser mi?

Sebzelerin kullanılması annelerin emzirme dönemlerinde oldukça büyük önem arz etmektedir. Dengeli ve kaliteli bir beslenme sonrasında yapılan çalışmalar gösteriyor ki, annelerin sütü emzirme döneminde en üst seviyelere çıkıyor. Ancak https://tozlumikrofon.com/ bölümü olarak araştırdığımız kadarıyla beyaz lahana için durum bir miktar farklı görünüyor.

Beyaz lahana sütü keser. Bu sebepten dolayı anne adayı ve annelerin tüketmesi genellikle önerilmez. Bunun gemel sebebi sistem olarak hormonal aktiviteleri etkilemesi sebebiyle süt üretimini sekteye uğratmasındandır. Durum böyle olunca süt yapayım derken gerçekten de vücudunuzun son derece ters duruma düşmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Bu konularda size en sağlıklı bilgiyi doktorunuz vereceğinden dolayı dedikodu niteliğinde olan saçma sapan bilgilere itibar etmemenizi öneririz. Aksi takdirde sadece süt yapma kapasiteniz değil, sağlığınız da tehlikeye girebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds