Biyografi

Beyza Doğa Toptan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beyza Doğa Toptan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Beyza Doğa Toptan’dan söz edeceğiz.

Beyza Doğa Toptan Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Şubat 1999 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelen Beyza Doğa Toptan, ilkokul ve lise eğitimini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için Ankara’ya taşınan Beyza Doğa Toptan, lisans eğitimine Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Beyza Doğa Toptan, oyunculuk eğitimlerini ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde almaya devam etmektedir. Beyza Doğa Toptan’ın ilk oyunculuk deneyimi ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat isimli dizi olmuştur. Toptan, bu dizide Ayşe karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beyza Doğa Toptan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beyza Doğa Toptan hakkında merak edilen diğer soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi