Haber

BIGO LIVE’DA CANLI YAYIN AÇANLAR KERVANINA MEHMET ALİ ERBİL DE KATILDI!

Son zamanlarda yaptığı açıklamalar ile gündem olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kısa zaman önce TikTok’ta yaptığı canlı yayınlar ile karşımıza çıkmıştı. Fakat, onu izlemek isteyen ve TikTok’a giden sevenlerine bir sürpriz yapan Erbil’in yeni durağı Bigo Live oldu.

Mali, Bigo Live ‘de hesap açtığını ve artık bu platformda olacağını sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile tüm takipçilerine de duyurdu. Erbil’in yayınladığı videoda, “Bigo’cu geldi hanım” diye bağırması sosyal medyada gündem olurken çok sayıda yorum aldı.

SIK SIK CANLI YAYIN AÇIYOR, BİNLERCE KİŞİ İZLİYOR!

Son dönemlerin popüler uygulaması Bigo Live’da her hafta yayın açan ünlü şovmen, yayınlarında Bigo Live uygulamasının fenomen isimleri ile karşı karşıya gelerek PK atan Erbil, rakiplerinden daha fazla hediye almak için bol bol espri yapıyor ve izleyenleri güldürüyor.

Yaşadığı sağlık sorunlarından sonra ekranlardan bir süre uzak kalan ünlü şovmenin, sıklıkla saat 21.00 ‘da açtığı canlı yayınları binlerce kişi izliyor. 

ÇARK-I BİGO SÜRPRİZİ!

Canlı yayınlarında izleyenleri güldüren ve hediyeler alan Erbil, herkesin severek izlediği ve bir döneme damga vuran eğlence programı Çarkıfelek’i de Bigo ‘ya taşıdı.

Haftalık canlı yayınlarında Çark-ı Bigo adı verilen bir konsept düzenleyecek olan ünlü isim, izleyenleri hem eskiye götürecek hem de sürpriz hediyeler dağıtacak.

BİGO LİVE NASIL BİR UYGULAMA?

Mehmet Ali Erbil’in de katılmasıyla popülerliği iyice artan Bigo Live, özellikle yayıncıların şarkı söylemek, dans etmek gibi farklı kategorilerde yeteneklerini sergilediği, ve sohbet ettiği bir canlı yayın uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulamanın en sevilen özelliklerinden birkaç tanesi Bigo Live’ın kesintisiz, reklamsız canlı yayınları ve uygulamadaki zengin içerik çeşitliliği. 

Canlı yayınlarda bireysel yeteneklerini sergileyerek hediyeler toplayan yayıncılar, hem eğlenirken hem de kazanç elde edebiliyor. Bigo Live uygulamasının çok sevilen PK atma özelliği sayesinde, yayıncılar birbirine meydan okuyabiliyor ve BIGO Live’da eğlenip hediye kazanırken kendi hayran kitlelerini de oluşturuyorlar.

BİGO ‘DA POPÜLER BİR YAYINCI NE KADAR KAZANIYOR?

Bigo üzerinden açtıkları canlı yayınlarda hediye toplayan yayıncılar, Bigo Live’in para birimi olan fasulye biriktiriyorlar. Popüler bir yayıncı, aylık 10.000 ile 15.000$’a kadar gelir elde edebiliyor. 

https://www.bigo.tv/tr/show

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.