Josef Sural Kimdir? Josef Sural Öldü mü?

Alanyasporlu Josef Sural trafik kazasında ölenler arasında mı? Alanyasporlu futbolcuları taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu ağır yaralanan futbolcular arasından Josef Sural’ın öldüğü belirtildi. Josef Sural kimdir? 

Antalya’nın yerel gazetelerinden olan Yeni Alanya isimli haber sitesinin haberine göre Çek futbolcu Josef Sural’ın söz konusu kazada ağır yaralanıp yoğun bakıma alındığı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

İlginizi Çekebilir:  O Yumruk Erdoğan’a Atılsaydı Ne Olurdu?

Alanyasporlu 7 futbolcuyu taşıyan minibüsün Antalya şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Dinek mevkisinde yoldan çıkması sonucu devrilmesi ile araçta bulunan 7 futbolcu yaralanmış, Çek futbolcu ise ağır yaralanmıştı. 

Kazada ağır yaralanan ve ameliyata alınan Çek futbolcunun kazada a aracın camından fırladığı ve durumunun ağır olduğu belirtilmişti. 

İlginizi Çekebilir:  Eski Erkek Arkadaşı Tarafından Yüzüne Asit Atılan Berfin Özek Yardım Bekliyor

7 futbolcu ile birlikte Antalya’daki özel bir hastaneye kaldırılan Josef Sural’ın burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. 

Kazayı haber alan Alanyaspor yöneticileri ve Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu hastaneye intikal etti. 

Kazada ağır yaralanan Josef Sural, ilk önce ameliyata alınmış ancak daha sonra durumu ciddileşmiş ve Çek futbolcu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış. 

İlginizi Çekebilir:  Hangi Beyaz Eşya Markası Hangi Ülkenin

Devre arasında transfer Alanyaspor’a transfer olan Çek futbolcu Josef Sural’ın yeni doğan bir çocuğu bulunuyordu. 

Olayla ilgili olarak resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Gelişmeler oldukça haberi güncelleyeceğiz. Takipte kalın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara