Bilgi Aydoğmuş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bilgi Aydoğmuş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bilgi Aydoğmuş’tan söz edeceğiz.

Bilgi Aydoğmuş Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Ünal Turan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

1996 yılında dünyaya gelen Bilgi Aydoğmuş, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Miss Turkey 2019 yarışmasında ikincilik elde eden Bilgi Aydoğmuş, aynı zamanda Icon Talent bünyesinde de oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bilgi Aydoğmuş, ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Çağdaş Özsarı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bilgi Aydoğmuş 1.80 m boyundadır ve 58 kilodur.

Insatgram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bilgi Aydoğmuş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bilgi Aydoğmuş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Melis Çınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bilgi Aydoğmuş ile İlgili Aramalar

Bilgi Aydoğmuş sevgilisi Bilgi Aydoğmuş BOY Bilgi Aydoğmuş oynadığı Diziler Bilgi Aydoğmuş Akıncı Bilgi Aydoğmuş yaş Büşra Turan Bilgi Aydoğmuş kimdir Bilgi aydoğmuş ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara