Instagram Fenomeni Özge Mustafa Yıldız Kimdir?

Özge Mustafa Yıldız son zamanlarda çiftlerin güzel kareler çekerek paylaştığı hesaplara güzel bir örnek diyebiliriz. Özge ve Mustafa Yıldız 22 Mayıs 2016 tarihinde hayatlarını birleştiren ve takipçileri tarafından fazlasıyla sevilen genç bir çift diyebiliriz. Paylaştıkları fotoğrafa ekledikleri konumdan dolay İstanbul ‘da ikamet ettiklerini anlıyoruz. Şu anda fenomen olan bu hesap 2 Haziran 2014 tarihinde yani Özge ve Mustafa sevgiliyken açılmış. O zamandan bu zamana ilişkilerinin bütün önemli anlarınız en güzel fotoğraflar ile paylaşmışlar. Fakat profili detaylı şekilde incelediğimizde 23 Mayıs 2016 tarihine kadar sanki hesap sadece Özge ‘ye aitmiş diyebiliriz. 

Balayı zamanlarından tutun geçirdikleri bütün anıları biriktiren çift paylaştıkları fotoğraflar sayesinde içlerinde yaşadıkları aşkı ve sıcaklığı da takipçilerine yansıtmayı başarmışlar. 17 Ocak 2018 tarihinde ise Zeynep Alya isminde bir kız çocuğu dünyaya getirerek hayatlarına bambaşka bir soluk getirmişler. Tabi anne baba olunca artık kendilerini paylaşmaktan çok güzel kızlarını paylaşmaya başladılar. Son zamanlarda biraz daha farklı içerikler ile takipçilerini eğlendirmeye başladılar diyebiliriz. İnstagram fenomeni Özge Mustafa Yıldız biraz mizah içeriklere de ağırlık vermeye başladı. Yaptıkları mizahın içerisine birde evlilik hayatını kattıkları için daha samimi videolar ortaya çıkmaya başladı.

Genç kızların hayalindeki samimi ilişki ve evliliği takipçilerine yansıtarak içimizi ısıtan bu çift gerçekten takip edilmeye değer. Adım adım evliliklerinin ilk gününden bugüne kadar iki kişi geçirilen vaktin keyfini ve üç kişi olan bir ailenin birden hayatının nasıl değişerek daha renkli bir hal aldığını resim ve videolardan anlamanız mümkün. Özge Mustafa Yıldız hesabına ait birde youtube kanalı mevcut. Bu kanal üzerinde takipçilerine yönelik soru cevap videoları mevcut. Çok sık video paylaşmasalar da genelde kullanıcıların en çok merak ettiklerini paylaşmayı tercih ediyorlar. Videolarını incelediğimiz zaman bir sosyal medya platformu üzerinden tanışarak görüşmeye başladıklarını öğreniyoruz. 2013 yılında birliktelikleri başlamış ve birbirlerinden hiç kopmamışlar. İnsanlar sosyal medyadan tanışanların ilişkilerinin çok sağlıklı olmadığını ve yürümeyeceğini düşünür. Bu çift bu tezi çürütüyor diyebiliriz. Son olarak evliliklerine ve güzel kızlarına nazar değmesin diyelim.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle