Teknoloji

Bilgisayarların Yerini Tabletler mi Alıyor?

Her gün değişen ve güncellenen teknoloji çağında bilgisayarların bulunması bir devrim gibiydi. Acaba artık bilgisayarlarında yerini tablet bilgisayarlar mı alıyor? Tablet bilgisayarlar hem daha kolay taşınabilir olması sebebiyle hem daha uzun şarj ömürleri ile bilgisayarların yerine tercih edilmeye başladı. Bilgisayarlardan ilk çıktığı günden bu güne kadar hep küçülse de tabletler kadar küçük değiller ve artık her yerde her alanda hem işlerimizi daha kolay halledebilmemize olanak sağlıyor.

Üstün teknoloji firmaları da bu alanda kendilerini sürekli güncelliyor, tıpkı cep telefonlarında olduğu gibi sürekli yeni modellerini piyasaya sürüyorlar. Yeni tabletlerin çıkmasıyla tablet kılıfı ihtiyacı da ortaya çıkmakta, her çıkan tablete uygun tablet kılıfını bulabileceğiniz tek adres Esepetim firmasıdır. Esepetim firmasında tabletinize ait tüm tablet aksesuarlarını bulabilirsiniz. Esepetim.com sitesinden tablet kılıfı modellerini inceleyebilir, tabletinize uygun ekran koruyucu ve dokunmatik tablet kalemi ile birlikte set halinde uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Tablet modellerinde ipad ve samsung markaları ön plana çıkarken son zamanda huawei tabletleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. İpad kılıflar için iki farklı tablet kılıfı modeli bulunmaktadır. Smartcase tablet kılıfı modeli ve dönerli tablet kılıfı modellerini esepetim.com sitesinden inceleyebilir, beğendiğiniz model tablet kılıfının siparişini verebilirsiniz. 

Samsung’un Yeni Harikası T500 10.4” Tableti​

Üstün ekran çözünürlüğü, yeterli depolama alanı ve uygun fiyat ile yakın zamanda piyasaya sürülen bu tablet modeli için talep çok yüksek oldu. Hal böyle olunca T500 tablet kılıfı ve T500 ekran koruyucu talepleri de çok fazla oldu. Esepetim.com T500 tablet kılıfını piyasaya süren ilk firmalardan oldu, hem ülkemizde bulunan tüm online pazaryerlerinden hem de kendi sitesinden tablet ile birebir uyumlu T500 tablet kılıf modelini satışa sundu. Aynı zamanda bu model ile birlikte T500 tablet çantası, T500 tablet kılıfı , T500 ekran koruyucu ve dokunmatik tablet kalemi setiyle tüm tablet aksesuarlarınızı tek seferde giderebileceğiniz bir paket satışı da mevcut.

Tablet kılıfı ve tablet çantaları satış sitesi: https://www.esepetim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds