Bilimp Covid19 Risk Yönetimi ile İşletmeniz Sağlıklı Kalsın

Covid19 son zamanlarda yaşanan tüm dünyada işleri yavaşlatan ve hayatı durduran en kapsamlı salgınların başında yer almaktadır. Salgın dönemi boyunca çalışanlarının sağlığını, işletmesinin ekonomik değerini korumak isteyen birçok bir işletme salgın süreci için Covid19 risk yönetimi hizmeti almaya başlamıştır. Covid19 risk yönetimi sayesinde;

 1. İşletmenin işlerinin yavaşlaması,
 2. İşverenini ve çalışanların kazancının düşmesi gibi durumlar engellenmiş.
 3. Çalışanların sağlığının bozulması, hayati risk yaşanabilecek durumların yaşanmaması konusunda da süreç başarıyla yürütülmüştür.

Covid19 Riskine Karşı Alınması Gereken Önlemler

Covid19 salgın dönemi itibariyle birçok işletme kendine göre önlemler alsa da yeterli olmamıştır. Pozitif vakalar nedeniyle zaman zaman kapalı kalmış ve işlerini aksatmışlardır. İşletmenizin bu gibi sorunlar yaşamaması için gelişmiş teknolojiyi kullanarak süreç tabanlı yazılımile her çalışanınızın sağlığını güvene alan bir risk yönetim sistemi uygulayabilirsiniz. Çalışanlarınızı, işletmenizi ve kendinizi güven altına aldığınız Bilimp Covid19 risk yönetimi hizmetini Bilimp.com sitesi üzerinden edinebilirsiniz. Covid19 risk dönemi içinde;

İlginizi Çekebilir:  Fito krem basura iyi gelir mi?

 1. Çalışanların düzenli sağlık kontrolleri yapılmadır.
 2. Çalışanlar arası temasın minimum düzeyde olması sağlanmalıdır.
 3. Çalışanları konu hakkında sık sık bilgilendirmeli ve durumun ciddiyeti anlatılmalı, hijyen kurallarna uymanın gerekliliği hatırlatılmalıdır.
 4. Giriş ve çıkışlarda ateş ölçümü yeterli olmasa da aksatılmadan yapılmalıdır.
 5. Sık aralıklarla hijyen noktaları olmalıdır.

Bilimp sitesi Covid19 risk yönetimi hizmetinde sizler için tüm bu gereklilikleri ve daha fazlasını yerine getirmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Expigment Gözeneklere İyi Gelir mi?

Gelişmiş Teknoloji Kullanımı ile Covid19 Risk Yönetimi

Hijyen noktaları, mesafeli çalışma, ateş ölçümleri gibi çalışmalar covid19 gibi küresel bir salgında yeterli olmamaktadır. İşletmeniz için hizmet veren ve hizmet alan her insanın covid19 durumunu tespit etmek gereklidir. Bu tespit için ihtiyaç duyulan birçok veri vardır. Bilimp covid19 risk yönetiminde yapay zeka tabanlı yazılımkullanarak işletmenizdeki covid19 risk durumuna dair en doğru sonucu ortaya koyar. Bilimp covid19 risk yönetimi sürecinde yürüttüğü çalışmalar;

 1. Kullandığı uygulamalar sayesinde her çalışanınıza en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.
 2. Gün içinde sizin kararını vereceğiniz belli aralıklarla hastalık belirtisi ve risk durumu ile ilgili soruları bulunduran anketler gönderilebilir.
 3. Çalışanlarınızın risk durumunu belirleyecek bu anketlere isteklerinize göre soru eklemesi ya da çıkarması yapılabilir.
 4. Çalışanlarınızın girişte ve çıkışta yapılan ateş ölçüm sonuçları Bilimp covid19 risk yönetim sisteminde bulunmuş olup değişimlere göre durum değerlendirmesi anketleri ilgili çalışanlarınıza yönlendirilebilir.
 5. Sistem çalışanların covid19’a yakalanmasını engelleyemese de işletmeniz içinde covid19 yayılımını en düşük seviyede tutacak şekilde çalışmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Gece Omlet Yemek Kilo Aldırır mı?

Salgın dönemini en az hasarla geçirmeyi hedefleyen her işletme gibi siz de Bilimp sitesi üzerinden Covid19 risk yönetimi hizmeti alabilirsiniz. Salgın döneminde teknolojinin bütün nimetlerini kullanarak çalışan Bilimp sitesi sağlığınızı güven altına alma konusunda ilk sırayı kapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi