Anadolu’dan Eşsiz Bir Lezzet – Dökme Tahin Helva

Kahvaltı her evin altın öğünlerinden biri olmayı yıllara rağmen devam ettiriyor. Hafta içi çok erken saatlerde kalkılsa da çoğu insan kahvaltıyı vazgeçilmezi olarak görüyor. Hafta sonları kocaman masalarda kalabalık aile kahvaltıları her insanın sabırsızlıkla beklediği anlar oluyor. Sabırsızlıkla beklenen bu kahvaltı masalarında her yiyeceğin taze ve doğal olması hem sağlığınız hem daha keyifli bir kahvaltı yapmanız için son derece önemli. Ama büyükşehirlerde aradığınız doğal ve taze besinleri bulmakta zorlanabilir hatta bulamayabilirsiniz. Sizi bu zorluktan kurtarmak ve Türkiye’nin her yerinden doğal ve lezzetli besinlere ulaşmanız için Ayanoğlu Mandıra internet üzerinden de hizmet vermeye başlamıştır. İnternet sitesi üzerinden arzu ettiğinizi hızlıca sipariş verebilirsiniz.

KAHVALTILARIN VAZGEÇİLMEZ TATLISI HELVA

Kahvaltılarda, acıktığınızda ara öğünlerde, akşam yemeklerinin sonrasında tatlı yerine, çayın yanına gibi birçok yerde insanın canı eşsiz lezzete sahip tahin helvası çekebilir. Mutfaklardaki makineleşme nedeniyle çocukluğunuzda yediğiniz lezzetteki tahin helvasını bulamıyor olabilirsiniz. Ayanoğlu Mandıra tahin helvasının eski geleneğini bozmayarak hazırladığı çeşit çeşit dökme tahin helvaseçenekleri sunmaktadır.

  • Ayanoğlu mandıradan alacağınız tüm ürünler tamamen el yapımıdır ve tohumdan sofraya kadar tamamen doğal işlemlerden geçmiştir.
  • Dökme tahin helvasının içeriğinde susam tohumu, susamdan elde edilmiş tahin vardır. Alıcının arzusuna göre vanilya, ceviz, kakao, antepfıstığı eklenerek çeşitlendirilir.
  • Hijyen kurallarına dikkat edilerek özenle hazırlanmış ürünler uygun şartlarda uzun süre muhafaza edilebilir.
  • Siparişinizi isteğinize göre 1 kilo, 250 gr ya da 500 gr şeklinde verebilirsiniz.

Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak dökme tahin helvasına ulaşmak için Ayanoğlu Mandıra internet sitesine girerek sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede sofranızda vazgeçilmez yerini alacaktır.

Ayanoğlu mandıra internet sitesinde daha birçok kahvaltılık çeşidi bulunmaktadır.

  • Birçok yöresel peynir çeşitlerini kendi ahırlarında bulunan ineklerden sağdıkları sütlerle hazırlayarak siz müşterilerine sunmaktadır.
  • Özellikle Ezine beyaz peynir tadanlardan birçok övgü almaktadır.
  • Her peynir çeşidi için uygun hayvandan (koyun, keçi, inek) süt alarak hazırlanmaktadır.
  • Yöresel zeytin çeşitleri de tadanları kendine hayran bırakmıştır.
  • Son zamanların bir diğer favorisi de buharda pişmiş kavurma olmuştur. Tabanına et suyu konan delikli tencerelerin içinde yavaş yavaş pişen buharda kavurma birçok açıdan sağlığa yararlıdır. Buharda pişmesi hem besin değerini arttırmış hem de daha düşük kalorili olmasını sağlamıştır.

Şube sayısını arttırmaya devam Ayanoğlu Mandıra bünyesinde birçok kadın çalışana yer vererek kadınlarımıza da destek olmaktadır. Mandırada çalışan kadınlar tarafından insanların evde ihtiyaç duyacağı birçok besin taze ve katkısız olarak hazırlanmaktadır. Siz de hem kadınlarımıza destek olmak hem de uygun fiyatlara kaliteli besinlerle beslenmek isterseniz Ayanoğlu Mandıra internet sitesinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.