Binnaz Ekren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Binnaz Ekren kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Binnaz Ekren’den söz edeceğiz.

Binnaz Ekren Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Binnaz Ekren, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında aynı zamanda şan eğitimleri almıştır. Başarılı oyuncu Binnaz Ekren, Kuşadası Altın Güvercin adlı şarkı yarışmasında dereceye girmiştir. İstanbul’da tiyatroculuk kariyerine adım atan Binnaz Ekren, sonrasında çeşitli tiyatrolarda da görev almıştır. Bir Mucize Olsun, Albüm, Çocukluk Günleri, Vavien, Hırsız, Sevginin Gücü ve Üç Kişilik Dünya adlı projelerde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Binnaz Ekren, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  FOX TV Muhabiri Gülşah İnce Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Binnaz Ekren ile İlgili Aramalar

Google’da Binnaz Ekren ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; binnaz ekren aslen nereli, binnaz ekren kimdir nerelidir, binnaz ekren kim nereli, binnaz ekren boyu kaç, binnaz ekren kilosu ne, binnaz ekren instagram hesabı, binnaz ekren oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Özlem Gürses Tatar Kimdir? Nerei ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara