Biyografi

Bir Yemek İste Suat Durmuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

YouTube’da Bir Yemek İste isimli kanalda yaptığı yemekleri paylaşan ve takipçileri tarafından çok sevilen Suat Durmuş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Suat Durmuş”tan söz edeceğiz. 

Suat Durmuş Kimdir? 

YouTube üzerinden yayın yapan Bir Yemek İste isimli kanala içerik giren ve kanalın sahibi olan Suat Durmuş, burada 800 bine yakın takipçi sayısına ulaşmış. Takipçileri ile oldukça yakın ilişkiler kuran Suat Durmuş, özellikle yaptığı yemeklerin dışında güzel sohbeti ile de takipçilerinin dikkatini çekiyor. 

10 yaşındaki oğlunun babasına yemekleri YouTube’a yüklemesi tavsiyesinde bulunması üzerine bu tavsiyeyi dinleyen Suat Durmuş, Bir Yemek İste kanalını açmış ve buraya içeriklerini girmeye başlamış.

Aslında otomotiv sektöründe çalışan Suat Durmuş, daha sonra kanalın popülarite yakalamasının ardından tüm enerjisini kanalına harcamaya başladı. Takipçi sayısını hızla artıran Suat Durmuş, yaptığı yemeklerden ziyade takipçileri ile kurduğu iletişimle de oldukça sevilen ve ilgiliyle izlenen biri haline geldi. 

Öğrenci dostu bir kişi olan Suat Durmuş, zaman zaman öğrenci evlerine de giderek burada buluşmalar yapıyor. Özellikle etli yemeklere ilgi duyan ve yemeklerinde eti çok kullanan Suat Durmuş, takipçileri ile oldukça içli dışlı bir kişi. Bu açıdan YouTube’da yayın yapan diğer yemek kanallarından oldukça ayrı bir yöne sahip. 

YouTube üzerinde 800 bine yakın takipçisi bulunan Suat Durmuş’un yemekleri ise oldukça başarılı. Sıra dışı yemek tarifleri ve her cebe her ekonomiye uygun sunumları ile oldukça başarılı bir yayın yapmakta olan Suat Durmuş, ayrıca takipçilerine olabildiğince cevap vermeye ve onlarla iletişimi sıkı kurmaya gayret ediyor. Bu da kendisinin neden YouTube üzerinde fazla takipçisi olduğunun ve neden sevildiğinin altında yatan asıl sebep. 

Kendisi hakkında merak edilen sorular hakkında yapmış olduğumuz araştırma neticesinde herhangi bir sonuca ulaşamadık. Hakkında bilinmesi gerekli bazı bilgiler ise yukarıda toplayabildiklerimiz ile sınırlı. Hakkında merak edilen bilgileri bulduğumuz müddetçe burayı güncel tutacağız. Takipte kalın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds